Šolsko leto se počasi končuje in v življenje pošiljamo še eno generacijo devetošolcev.
Njihova osnovnošolska pot se je uspešno končala in vsem želimo, da v svojih življenjih uresničijo čim več ciljev, s katerimi odhajajo v svet.

V tej generaciji pa se poslavljamo tudi od izjemne športnice Taje Šibila.
Taja je članica Kluba borilnih veščin Ptuj in je članica slovenske kadetske reprezentance. Zelo uspešno tekmuje v kategoriji starejših kadetinj (+ 65 kg) v disciplinah PF (Point fighting) in LC (light contact).
V letošnjem letu je postala državna prvakinja v obeh disciplinah ter zagovalka tekme za evropski pokal v Sarajevu.

V zadnjih dneh šolskega leta pa se je udeležila še tekem svetovnega pokala v Italiji in na Madžarskem in na treh tekmah zmagala.

Ponosni smo, da je bila Taja učenka naše šole. Čestitamo ji za dosežene uspehe in ji želimo SREČNO na vseh nadaljnjih šolskih in športnih poteh.